PromoPhillips: Serbët kanë mjaft të drejta në Kosovë, Asociacioni është i tepërt26 tetor 2021
PromoTenton t’i shpëtojë dhunës së bashkëshortit, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës26 tetor 2021
PromoZaev: Çmimi i energjisë elektrike nuk ndryshon së paku deri në fund të vitit26 tetor 2021
Promo“Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët” – Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat26 tetor 2021
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 26 tetor 2021"Mbron islamin radikal", mbyllet xhamia!
Nga BotaPublikuar më 26 tetor 2021Familja afgane e shet vajzën për 500 dollarë!
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021DW: Energjia së shpejti e papagueshme?
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021U qortua nga babai se u kthye vonë në shtëpi, 19-vjeçari qëllon veten në kokë
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021Shefi i OBSH-së: Pandemia përfundon kur bota vendos t’i japë fund
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021Rasti Kavala, Erdogan i shpall luftë Sorosit: Turqia nuk është Shqipëria
Nga BotaPublikuar më 22 tetor 2021Putini: Perëndimi po i mëson fëmijët se mund ta ndërrojnë gjininë, kjo i afrohet krimeve kundër njerëzimit
Nga BotaPublikuar më 22 tetor 2021Iu kërkua ta vinte maskën në bankë, milioneri nervozohet dhe i tërheq të gjitha kursimet
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Realizohet transplanti i veshkës nga derri tek njeriu
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Bill Clinton flet pas daljes nga spitali, tregon gjendjen shëndetësore
< Kthehu
1
Më Shumë >