PromoPhillips: Serbët kanë mjaft të drejta në Kosovë, Asociacioni është i tepërt26 tetor 2021
PromoTenton t’i shpëtojë dhunës së bashkëshortit, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës26 tetor 2021
PromoZaev: Çmimi i energjisë elektrike nuk ndryshon së paku deri në fund të vitit26 tetor 2021
Promo“Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët” – Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat26 tetor 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 10 tetor 2021Apple pritet të nxjerrë laptopin më të mirë në treg
TeknologjiPublikuar më 4 tetor 2021Fairphone prezanton një telefon intelegjent të ri
TeknologjiPublikuar më 4 tetor 2021Inteligjenca Artificiale parashikon nëse do të bjerë shi brenda dy orëve
TeknologjiPublikuar më 13 shtator 2021“Tesla”, një çmenduri nën ujë
TeknologjiPublikuar më 31 gusht 2021iPhone 13 me funksionin e telefonit satelitor – mund të bëni thirrje dhe të dërgoni mesazhe edhe kur nuk keni rrjet
TeknologjiPublikuar më 29 gusht 2021Hiqen nga Youtube 1 milion video rreth Covid-it
TeknologjiPublikuar më 29 gusht 2021TikTok, aplikacioni më i shkarkuar për vitin 2020
TeknologjiPublikuar më 23 gusht 2021A jeni gati për iPhone 13? Mund të vijë muajin tjetër
TeknologjiPublikuar më 28 qershor 2021Pas 8 vitesh Snapchat heq filtrin që u bë shkak për shumë aksidente
TeknologjiPublikuar më 7 qershor 2021iPhone 13 i Apple mund të ketë një bateri më të madhe
< Kthehu
1
Më Shumë >