Nga Bota
6 korrik 2021
16-vjeçari hyn në shtëpinë e 91-vjeçares dhe tenton ta përdhunojë

Një djalë 16-vjeçar ka tentuar të përdhunojë një grua 91-vjeçare, pasi hyri me forcë në shtëpinë e të moshuarës në mes të natës. Ngjarja ka ndodhur në Adelaide të Australisë.

Emri i 16-vjeçarit nuk është bërë i ditur për shkak të moshës, madje gjyqtari nuk lejoi as median që të ishte të pranishme në seancë.

Avokati i të riut kërkoi që detajet kyçe të çështjes mos të zbuloheshin për publikun, pasi do të shkaktonin turpërimin e familjes së personit të akuzuar./A2CNNTë ndryshme
Më shumë
Rita dhe Fidani befasojnë të gjithë me veprimin e fundit!30 korrik 2021
Gjendet trupi i një djali të mitur në Lumin Vardar17 gusht 2021
Mercedes njofton T-Class, një furgon i ri dhe kompakt për qytetin31 korrik 2020