ShowBiz
7 korrik 2021
“Përplasje e ashpër në instagram”, Stresi dhe menaxheri i njohur kosovar!

Reperi shqiptar, Stresi dhe menaxheri kosovar, Dekorim Sahiti janë përfshirë në një përplasje në rrjetet sociale.

Stresi, publikoi projektin e ri muzikor “Po foli i fundit”, i cili ishte një diss dedikuar disa artistëve të estradës.

Ndër të tjera, në tekstin e kësaj kënge, reperi nga Tirana i ka dedikuar disa fjalë drejt grupit “Babastars” derisa i ka përmendur me emra dhe nuk vonoi shumë edhe reagimi i menaxherit të këtij labeli.

Në story të publikuar në rrjetet sociale, Dekorim Sahiti, ka “goditur” Stresin.

Më poshtë, dy postimet:

 Të ndryshme
Më shumë
Fansi e bën portretin e Luana Vjollcës tatuazh në trup17 shtator 2021
Alioski: Lidsi meriton të luajë në Premier Ligë11 korrik 2020
E gjuan me shishe qelqi në ballkon një vajzë, pastaj i shkon te dera dhe e kërcënon18 gusht 2021