ShowBiz
21 korrik 2021
Fansat zbulojnë photoshop-in te Leonora Jakupi, e pyesin se pse e ka fshirë krahun...

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale.

Leonora ka marrë vëmendjen e publikuar edhe me bukurinë e format trupore.ir

Megjithatë, edhe Leonora si gjithë personazhet e tjerë të shoubizit përdor ‘photoshop’ në fotografitë e saj që publikon në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”, këngëtares i mungon krahu dhe ndjekësit e kanë pyetur se ku e ‘zhduku’.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve.

 Ndërsa disa të tjetër shkruajtën: “Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

 Të ndryshme
Më shumë
Von der Leyen godet Orbanin: Turp, duhet ta largoni ligjin anti-LGBT 7 korrik 2021
Publikohen fotot nga festa ‘e shthurrur’ e beqarisë e mbesës së Princeshës Diana29 korrik 2021
Mërgimtari kthehet pas 6 viteve në Kosovë, takon për herë të parë të dashurën që e njoftoi në “Instagram”29 korrik 2021