ShowBiz
3 gusht 2021
Vera Ora kthehet pas në kohë, ndanë një imazhe bashkë me Ritën kur ishte fëmijë

Vera Ora, nëna e ylit hollivudian, Rita Ora, është rikthyer pas në kohë duke kujtuar momentet me të voglën e saj.

Ora ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet Rita e vogël derisa është duke shijuar ushqim, shkruan “Kosovarja”.

Vera pranë Ritës kur ajo ishte ende e vogël, dhe si atë kohë dhe tani ngjanë shumë me të ëmën dhe është po me të njëjtat mimika u duket shumë e ëmbël.

Derisa sot Rita është bërë një këngëtare me famë ndërkombëtare duke arritur sukses të jashtëzakonshme në vende të dryshme të botës.Të ndryshme
Më shumë
Shqetësuese, rritja 74% e vdekjeve të lidhura me nxehtësinë ekstreme20 gusht 2021
Aksident me vdekje në Tiranë31 korrik 2020
Nami! Sot në ‘BBV’ do të hyjë edhe ish e dashura e njërit prej banorëve të shtëpisë? 4 janar 2022