ShowBiz
9 gusht 2021
Nora Istrefi mahnit me figurën trupore në një nga paraqitjet e fundit

Ajo shquhet për linjat e bujshme trupore dhe këtë tashmë e ka dëshmuar prej vitesh.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila përkundër moshës vazhdon të përflitet për fizikun atraktiv.

E tillë shfaqet edhe në një pozë të fundit të ndarë në bikini, gjersa mahnit me figurën trupore.

Në një palë bikini blu të errët e flokë të lëshuara, ky imazh i Norës duket të jetë realizuar më parë gjatë pushimeve në Turqi.

Sidoqoftë, krijuesja e hitit “Gabime” është shumë aktive dhe e përkushtuar ndaj palestrës.Të ndryshme
Më shumë
Videoja nga shpërthimi i zjarrit në Qendrën Covid nuk është në Tetovë10 shtator 2021
Edi Rama sot në Kosovë, pritet me ceremoni shtetërore nga Kurti – agjenda e plotë e takimeve27 shtator 2021
Ditë e veçantë për Ronela Hajatin, këngëtarja feston ditëlindjen... 2 shtator 2021