Nga Vendi
17 gusht 2021
Gjendet trupi i një djali të mitur në Lumin Vardar

Trupi i pajetë i djalit që u mbyt në lumin Vardar pranë Pepelishte në Negotin u gjet dje, konfirmoi për AIM Biljana Filipova, drejtoreshë e Qendrës Shëndetësore Negotino.

“Sot në mëngjes, ekipi i ambulancës e gjeti djalin të vdekur. Pa asnjë shenjë e lëndimeve të tjera të jashtme”, tha Filipova.

Dje rreth orës 16:00 në Stacionin Policor Negotin, Z. ?. (39) raportoi se disa të mitur hynë në lumin Vardar, dhe njëri prej tyre, një i mitur nga fshati Pepelishte, Negotin, nuk është parë të dal nga uji./Telegrafi/Të ndryshme
Më shumë
Mbyllet spitali modular pranë Klinikës Infektive në Shkup për shkak të ujit20 tetor 2021
Goran Bregoviq reagon pas koncertit në Korçë ku u hodh gaz lotsjellës23 gusht 2021
Nora Istrefi mahnit me figurën trupore në një nga paraqitjet e fundit 9 gusht 2021