ShowBiz
14 shtator 2021
Olsa jep lajmin që prisnin shikuesit e “Përputhen”

“Përputhen Prime” ishte një risi në kuadër të sezonit të kaluar që u prit shumë mirë nga ndjekësit e programit.

Në këtë shtojcë të formatit, çdo të diel për rreth tetë javë rresht u trajtuan ngjarjet e javës nga një prizëm ndryshe i cili vetëm se e plotësonte formatin duke përmbushur kurreshtjen e audiencës.

E pas kërkesave të vazhdueshme, sigurisht që “Prime” nuk do mungonte as në këtë sezon të tretë.

Lajmin e ka konfirmuar autorja e programit Olsa Muhameti përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Jam shumë e lumtur t’ju them se rikthehet Përputhen Prime. Prime time, ora 21:00 më shpejt se që e kishit menduar” – ka deklaruar ajo.

“Përputhen Prime” erdhi si zëvendësim i “Portokalli” përgjatë shkëputjes mes sezoneve prandaj mbetet e paqartë se cila ditë do jetë e ndarë për transmetim, nëse skema përmban katër mbrëmje debat politik, dy mbrëmje “Big Brother VIP” dhe një spektakël i humorit.Të ndryshme
Më shumë
Ahmeti: Zaev flet pasi pi 3 gota raki, Zaev: Nuk pi alkool, asnjëherë s’kam qenë i dehur 7 korrik 2020
Berisha kujton Azem Hajdarin: Demokratë frymëzohuni për të larguar Ramën dhe veglën mjerane në krye të PD-së13 shtator 2021
Nxënësit marrin fjalëkalimet për mësim online, por ju mungojnë pajisjet adekuate28 shtator 2020