ShowBiz
14 shtator 2021
Egzona shfaqet e veshur plot stil me një fustan unik...

Egzona Muqiqi është një ndër femrat që shfaqet unike në çdo kohë.

Ajo për ndjekësit e saj poston imazhe të shumta, duke shfaqur anët pozitive që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me linjat perfekte të trupit në çdo moment ajo duket perfekte dhe femër e dalluar.

Derisa shfaqet me një fustan nusërie, Egzona e tregon që është në gjendje gjithmonë të zgjedh modelet më unike.

Ju duket kështu?Të ndryshme
Më shumë
Miratohet rebalanci i buxhetit të Maqedonisë, deficiti do të jetë 8.4 përqind 5 tetor 2020
Maqedoni: Mund të vendosen masa në kufi për shkak të llojit “Delta” 8 korrik 2021
Hamilton: Mu ndal zemra kur shpëtheu goma e makinës 3 gusht 2020