Nga Vendi
24 shtator 2021
Ecolog dhuron 10 autoambulanca për shtëpitë e shëndetit në Maqedoni

?ompania Ecolog International nga Tetova sot ka dhuruar 10 autoambulanca për Shtëpitë e Shëndetit në Maqedoni.

Në ngjarje kanë marrë pjesë përfaqësueses të institucioneve shtetërore dhe përfaqësues të kompanisë.

Autoambulancat janë të pajisura me të gjitha mjetet e nevojshme dhe do të jenë në dispozicion të atyre që kanë nevojë.Të ndryshme
Më shumë
“I shkroi një burri letër dashurie”, prestigjiozja amerikane shkruan për jetën e biznesmenit gay shqiptar22 qershor 2021
‘Po e përcillte për Zvicër dhe u puthën në buzë’, Edit i publikohet fotografia me të dashurën jashtë ‘Për’puthen’29 shtator 2021
Mickoski në Bruksel: Nuk është vlerë Evropiane të prekësh veçantinë e një populli29 qershor 2021