Nga Bota
29 tetor 2021
Skandal në shkollën e mesme, studentët kërcejnë në prehrin e mësuesve dhe drejtorit

Një shkollë e mesme në Kentucky, SHBA është nën hetim pas publikimit të fotove tronditëse të cilat tregojnë nxënësit duke kërcyer në prehrin e mësuesve dhe drejtorit të shkollës.

Imazhet e postuara në rrjete sociale, tregonin studentë meshkuj me të brendshme, dhe disa të veshur me të brendshme femrash, duke kërcyer në prehrin e anëtarëve të shkollës dhe duke kryer akte të tjera të turpshme.

Mësohet se shkolla i ka hequr foto nga Facebook, por incidenti po hetohet dhe pasi të përfundojë hetimi do të ndërmerren veprimet e duhura.

 

YouTube video

 

Aster Sizemore, anëtar i bordit të pavarur të shkollës, tha se ai ishte në shkollë të martën, por jo në momentin kur u bënë fotografitë.

Ai shtoi se ishte shumë i befasuar, sepse drejtori i shkollës është shumë i rreptë. Drejtori i shkollës nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së Washington Examiner për koment.

https://twitter.com/libsoftiktok/status/1453415708960886785?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1453415708960886785%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Falsat.mk%2Fskandal-ne-shkollen-e-mesme-studentet-kercejne-ne-prehrin-e-mesuesve-dhe-drejtorit%2FTë ndryshme
Më shumë
Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve20 tetor 2021
Kurti: Ekonomia e Kosovës asnjëherë nuk ka përjetuar rritje më të madhe sesa këtë vit28 tetor 2021
Grubi uron fillimvitin shkollor me lutje dhe apel për kujdes ndaj shëndetit dhe përkushtim maksimal ndaj mësimit 1 shtator 2021