ShowBiz
31 tetor 2021
Sërish shtatzënë, Loredana ka një pyetje për ndjekësit

Në media rozë shpeshherë është përfolur për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, Loredana Zefi, pasi vetë ajo ‘ngacmonte’ ndjekësit me disa fotografi.

 

Para pak kohe në këngën që solli së bashku me Mozzikun, ky i fundit thotë në një pjesë “Ka ardh koha Hanës për m’ja bo një vëlla”.

Edhe pse dyshja nuk janë më bashkë, Loredana shpeshherë nxit thashethemet për një rikthim te mundshëm mes tyre. Së fundmi, ajo ka postuar një video në rrjetin social “TikTok”, ku shfaqet me barkun e fryrë.

Ajo i është drejtuar ndjekësve me pyetjen: “Çfarë mendoni?”, duke ngritur dy duart dhe në njërën anë duke vendosur emojit e ‘ushqimit’ dhe në anën tjetër një ‘grua shtatzënë’. Teksa, ndjekësit përsëri kanë filluar të aludojnë në një shtatzëni të dytë të reperes.

https://www.tiktok.com/@loredanaofficial/video/7024502160683453702?referer_url=https%3A%2F%2Falsat.mk%2F&referer_video_id=7024502160683453702&refer=embedTë ndryshme
Më shumë
Moti me diell, temperatura deri më 35 gradë10 korrik 2020
I dashuri i Dua Lipës ‘ëndërron’ për Shqipërinë edhe kur është në gjumë24 qershor 2021
“Anjezë ma kpute shpirtin bab”, postimi prekës i babait të 18 vjeçares që vdiq në aksidentin në Kroaci26 korrik 2021