PromoBDI: Më shumë para për komunat tona
PromoMashtrimet për shërim jashtë vendit: Këto janë dy llogaritë që mblodhën rrejshëm para për pacientë që nuk ekzistonin
PromoVMRO-DPMNE e vendosur për Komisionin anketues, kërkesën do ta dorëzojë me emrin e ri kushtetues
PromoDimitrov: Bullgaria shkeli Marrëveshjen për fqinjësi të mirë
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeBDI: Më shumë para për komunat tona24 shtator 2021
LajmeVMRO-DPMNE e vendosur për Komisionin anketues, kërkesën do ta dorëzojë me emrin e ri kushtetues24 shtator 2021
LajmeDimitrov: Bullgaria shkeli Marrëveshjen për fqinjësi të mirë24 shtator 2021
LajmeXhaferi: Nëse BE dëshiron stabilitet më të madh në fqinjësinë e vet, nevojitet perspektivë e besueshme evropiane për Ballkanin Perëndimor24 shtator 2021
LajmeEcolog dhuron 10 autoambulanca për shtëpitë e shëndetit në Maqedoni24 shtator 2021Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
Mashtrimet për shërim jashtë vendit: Këto janë dy llogaritë që mblodhën rrejshëm para për pacientë që nuk ekzistonin24 shtator 2021
Ngjarje e pazakontë, hajduti hyn në një shtëpi bën punët e shtëpisë dhe riparon gjëra24 shtator 2021
“Kur isha 22 vjeç shkoja me gra 50-vjeçare”, habit Milaim Zeka24 shtator 2021
Prifti italian vjedh €100 000 nga fondet e kishës për droga dhe festa homoseksuale24 shtator 2021
Vulin përsërit këcënimin: Ushtria serbe është në gatishmëri për çdo urdhër të Vuçiqit24 shtator 2021
Rama takon George Soros: Mik i çmuar dhe mbështetës i Shoqërisë së Hapur24 shtator 2021ShowBiz
Më shumë
ShowBizVali Corleone nuk ndahet nga gjërat e shtrenjta, bëhet me veturë të re super luksoze24 shtator 2021
ShowBizReperi shqiptar flet pas rrëmbimit24 shtator 2021
ShowBizKjo ishte puna që bënte në të kaluarën konkurrentja e ‘Për’puthen’ që mori gjithë vëmendjen këtë sezon24 shtator 2021
ShowBizAlketa Vejsiu përgjigjet në “pyetjen e tmerrshme” që i bëri një ndjekës24 shtator 2021
ShowBizJasmina e "Përputhen"tregon se kishte bashkëjetuar me prindërit e të dashurit24 shtator 2021Sport
Më shumë
SportZbulohet plani i shtëpisë super luksoze të Shaqirit që po kritikohet ashpër nga fqinjët e tij në Zvicër 9 shtator 2021
SportEfekti Ronaldo: Nuk do ta besoni sa ndjekës iu shtuan Manchester Unt vetëm dy orë pas transferimit28 gusht 2021
SportKur Ronaldo “betohej” se nuk do luante për Cityn, ia kujton edhe Rooney27 gusht 2021
SportRonaldo i jep lamtumirën bashkëlojtarëve, mbyllet aventura e tij në Juventus pas tre sezonesh27 gusht 2021
SportMësohet paga e majme që Xherdan Shaqiri do e fitojë te Lyoni24 gusht 2021
SportCilat janë klubet ku mund të shkojë Lionel Mesi? 6 gusht 2021Teknologji
Më shumë
“Tesla”, një çmenduri nën ujë13 shtator 2021
iPhone 13 me funksionin e telefonit satelitor – mund të bëni thirrje dhe të dërgoni mesazhe edhe kur nuk keni rrjet31 gusht 2021
Hiqen nga Youtube 1 milion video rreth Covid-it29 gusht 2021
TikTok, aplikacioni më i shkarkuar për vitin 202029 gusht 2021
A jeni gati për iPhone 13? Mund të vijë muajin tjetër23 gusht 2021


Kuriozitete
Më shumë
Shenjat e kancerit që shfaqen shpesh në thonj 22 shtator 2021
Pse duhet te mbani kripë me vete në rast rreziku? 21 shtator 2021
A e dini se stafi i aeroportit ju sheh të zhveshur? 21 shtator 2021
Funeralet e çuditshme në botë: Kinezët marrin striptiste në varrim për të rritur pjesëmarrjen e ‘xhematit’ 17 shtator 2021
Prej 1 viti nuk heq vetullat dhe mustaqet, 31-vjeçarja: Burrat më shajnë në rrugë 17 shtator 2021