Sport
29 qershor 2021
Pas eleminimit të Portugalinës ja për cilën kombëtare do të bëj tifo Mourinho

Numërimi ka nisur mbrapsht deri në zprezantimin zyrtar të José Mourinho në stolin e Romës.

Ndërsa është në pritje për të takuar ekipin e tij të ri, “Special One” pranoi se në “Euro 2020”, pas eliminimit të Portugalisë, ai do të brohorasë për axurrët.

“Ndihem i lidhur me Italinë sepse, si trajner i Romës kam lojtarë të kombëtares aty.

I uroj më të mirën Leonardo Spinazzola, që po luan shumë mirë, dhe Bryan Cristante, që vjen nga pankina. Italia kundër Anglisë në finale do të ishte skenari perfekt për mua, – tha trajneri luzitan për “Times”.

Do të doja që Harry Kane të merrte trofeun në duart e tij nga Aleksander Ceferin. Nëse ata mundin Gjermaninë, i shoh në ‘ëembley’, në finale”.Të ndryshme
Më shumë
Si të ulni tensionin e lartë me 3 metoda natyrale 6 maj 2021
Shqiptari Mustafa Sentop rizgjidhet në krye të parlamentit turk 8 korrik 2020
Dokumenti sekret, betimi i Fatmir Haklajt për të vrarë Azem Hajdarin29 qershor 2020