ShowBiz
30 qershor 2021
Tayna demaskohet keq, nuk do ta besoni se këto janë linjat e saj trupore

Këngëtaren me postime në rrjete sociale vazhdimisht jemi mësuar ta shohim në formë të mirë trupore.

Megjithatë, së fundmi faqja e njohur ‘vipat e bllokit’ e ka demaskuar keq këngëtaren.

Tayna, ka qenë në Durrës teksa ka performuar atje me disa nga projektet e saj muzikore e cila në pamjen që ndau në rrjetet e saj sociale dukej në super formë, ndërkohë disa imazhe të publikuara nga faqja e thonë krejt të kundërtën.

Këngëtarja e veshur me veshje provokuese ka ekspozuar linjat e saj trupore mirëpo sipas fotografive shihet në mbipeshë dhe jo ashtu siç e shohim.

Ndërkohë, kjo mbase mund të jetë edhe arsyeja që artistja e njohur nuk shfaqet pothuajse asnjëherë pa filtra.

Ndryshe, Tayna ka nisur mbajtjen e mbrëmjeve muzikore një vit pauze nga pandemia.Të ndryshme
Më shumë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut 1 shtator 2021
Leyen: BE duhet të përmbush premtimet për Shkupin dhe Tiranën 6 korrik 2021
EURO 2020, më efikasi në historikun e tij29 qershor 2021