ShowBiz
21 korrik 2021
Ryva Kajtazi flet për operacionet plastike

Këngëtarja Ryva Kajtazi po duket më bukur se kurrë.

Ajo, gjithmonë është cilësuar si një nga bukuroshet e estrades, ndërkohë që së fundi paraqitja e saj ka marrë komente tejet pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që sapo erdhi me një projekt të ri, u pa në shumë emisione duke folur për risitë në karrierë dhe jetën e saj.

Ajo, demantoj fjalët për operacione plastike, duke thënë se nuk ka bërë asgjë pos hundës.Të ndryshme
Më shumë
Pendarovski: Ushtarët tanë dëshmuan se janë trajnuar sipas standardeve të NATO-s29 qershor 2021
Kosova kryen tamponët në Shqipëri përpara sfidës me Moldavinë 2 shtator 2020
Ali Ahmeti përfundon dëshminë pas tetë orësh 2 shtator 2020