Kuriozitete
30 korrik 2021
Unazat e fëmijërisë trendi i vitit 2021

Nëse ju, si shumë adhurues të modës, përdorni mediat sociale si një mjet për të qëndruar në krye të trendëve të fundit, ka gjasa të keni pikasur disa unaza shumëngjyrëshe të thella.

Këto aksesorë të çuditshëm, të lezetshëm, të ngjashëm me ato të fëmijëve (të cilët padyshim u kujtohen fëmijëve të viteve ’90) janë kthyer në modë në gishtat e blogereve dhe të famshmëve.

Unazat e flluskave, siç kemi filluar t’i quajmë po marrin rolin e trendit kryesor të bizhuterive të vitit 2021.Të ndryshme
Më shumë
Boki 13 me vetë-kërkesë do të dëshmoj para Ruskoskës25 qershor 2020
Digjet makina që po transportonte material zgjedhor nga KKZ-Gostivar16 korrik 2020
Shqipëri: Dy vëllezër ‘rrihen’ me rripa të pantallonave në emision21 qershor 2021