Nga Vendi
2 shtator 2021
Maqedoni: Këto ditë kemi ndryshime moti, na pret shiu!

Deri të premten dhe të shtunën do të kemi mot stabil me mëngjese të freskëta, ndërkaq temperatura ditore do të shënojnë rritje, njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike . Ndërsa nga mbrëmja e së dielës do të ketë kushte për reshje të shkurtëra të shiut, gjegjësisht gjatë ditës në shumë vende do të ketë kushte për mot jo të qëndrueshëm dhe vërshime. Edhe gjatë ditës së hënë priten reshje shiu të rrëmbyeshëm.Të ndryshme
Më shumë
Aleanca për Shqiptarët zyrtarizon kandidatin për komunën e Zhelinës24 gusht 2021
Bislimovski: KRRE i ndërmori të gjitha masat për mbrojtjen e sistemit të energjisë elektrike, incidenti nuk do të më ndikojë 8 tetor 2021
Instagram iu kërkon përdoruesve të vendosin datën e lindjes ose nuk mund të përdorin me aplikacionin 2 shtator 2021