ShowBiz
14 shtator 2021
Lot në “Për’puthen”, vajzat rrëfejnë problemet familjare “Nuk më flet askush nga familja”

Edicioni i tretë i “Për’puthen” ka filluar tashmë dhe ngjarjet interesante brenda programit po ndodhin që në ditët e para.

Ditën e djeshme Ada rrëfeu se përshkak të hyrjes së saj në program askush nga familja nuk po i flet më.

Gjersa Ada bënte rrëfimin e saj një tjetër konkurrente shpërtheu në lot.

Ishte Arilda që e thërrasin Tola, e cila zbuloi se u prek pasi edhe asaj po i ndodh e njëjta gjë.

“Unë nuk flas me vëllain tim. Ne kemi një vit diferencë dhe kemi qenë gjithmonë bashkë që nga klasa e parë deri në gjimnaz. Tani nuk kemi komunikim dhe ndikon shumë te unë kjo pjesë. Do doja të ishim si më parë”, tha Tola e përlotur.Të ndryshme
Më shumë
Djali i Sorosit takohet me Edi Ramën, publikon fotografi nga Vlora27 korrik 2021
Gazetari nga Serbia viziton Shqipërinë: Kemi dëgjuar histori shumë të mira për njerëzit tuaj23 gusht 2021
Edhe vjehrra e Dua Lipës ka diçka për të thënë për shqiptarët24 korrik 2020