ShowBiz
15 shtator 2021
Fjolla rrëfehet për ndarjen nga Cozman, zbulon i kujt ishte faji!

Pas një kohe që ishte larguar nga skena dhe jeta publike Cozman kishte befasuar të gjithë kur bëri publike lidhjen e dashurisë me vajzën seksi me emrin Fjolla.

E gjersa gjërat po shkonin për mrekulli u mësua se çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Kjo u zbulua në rrjete sociale ku nuk kanë asnjë foto bashkë dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Dyshimet u vërtetuan nga vet brunja seksi.

Fjolla në një prononcim tha se i kishte dhënë ajo fund lidhjes.

“Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”,- tregoi Fjolla.

Ajo shtoi se nuk mendon ribashkimin me reperin e njohur.Të ndryshme
Më shumë
Masat restriktive ka rritur interesin e qytetarëve për vaksinim në Maqedoni20 gusht 2021
Regjistrohen 130 raste të reja me Covid në Maqedoni dhe gjashtë persona humbin jetën 12 tetor 2021
Deri në fund të muajit dihen drejtuesit e gjitha institucionet10 shtator 2020