Kuriozitete
17 shtator 2021
Prej 1 viti nuk heq vetullat dhe mustaqet, 31-vjeçarja: Burrat më shajnë në rrugë

31-vjeçarja Eldina Jaganjac, ndryshe nga femrat që kujdesen në çdo detaj në pamjen fizike, prej më shumë se 1 viti nuk ka pastruar as mustaqet dhe as vetulla!

Kjo, sipas saj, nuk e ka bërë aspak që të ndihet më pak femërore. Madje ajo ka shtuar se vendimi që ka marrë për të dalë nga turma, i ka dhënë më shumë vetëbesim.

Ndërsa ajo u rrit, u frustrua nga fakti që gratë pritet të shpenzojnë më shumë kohë dhe para për të ruajtur pamjen e tyre përmes heqjes së qimeve sesa meshkujt.

Por, nga ana tjetër ajo pranon se burrat në Danimarkë e kanë ofenduar në rrugë. Ajo shtoi se vëren burra që shikojnë vetullat e saj sikur të ketë një “kokë tjetër”.Të ndryshme
Më shumë
Shaqiri: Krijimi i Agjencisë digjitale, shtytës kryesor drejt një shoqërie dhe administrate digjitale10 gusht 2021
Në Llojan votimi vazhdon pas orës 21:0015 korrik 2020
Qytetarët pa maska nuk do lejohen të votojnë14 korrik 2020