ShowBiz
13 tetor 2021
Bullizuan me vogëlushen, Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri.

Këngëtarja është treguar e ashpër në kritikën e saj të cilën e ka bërë për secilin nga dy personazhet kryesore ndaras.

“Së pari televizionet të cilët i japin rast personave si ti me pas një vend në juri dhe me i bullizu fëmijët, femrat e tjerë është e tmerrshme. Ti ke nevojë për ndihmë. Kërkush tjetër” – është shprehur Dafina për Albin.Të ndryshme
Më shumë
Zuckerberg thotë se Facebook nuk ‘do të ndryshojë’ në përgjigje të një bojkoti nga më shumë se 500 reklamues mbi politikat e ndërmarrjes për fjalën e urrejtjes 2 korrik 2020
Shkupi paralajmëron rritjen e çmimit të naftës17 qershor 2021
Gjendja e komunikacionit rrugor në Maqedoninë e Veriut 7 gusht 2020