ShowBiz
13 tetor 2021
Angjela Martini poston video sensuale duke kërcyer me bashkëshortin

Angjela Martini është njëra ndër modelet më të komentuara dhe më të pëlqyera në vend por edhe më gjërë.

Angjela merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Linjat e saj dhe bukuria unike që ka bën që ajo të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Tash e disa vite ajo i dha fund beqarisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një lidhje shumë të veçantë me bashkëshortin dhe këtë e ka treguar vet ajo përmes postimeve që ka hedhur në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet bashkë me të duke kërcyer.

Të dy duken shumë bukur bashkë. /Kosovarja/

https://video.gjirafa.com/98708850-159089809758632-1153958587160113053-n-mp4Të ndryshme
Më shumë
Josep Borell: Më vjen mirë që takimi Kurti-Vuçiq po ndodh në ditën që Joe Biden është këtu15 qershor 2021
Enca publikon fotografi tërësisht e zhveshur 9 qershor 2021
Aksident në autostradën Tetovë-Shkup, lëndohen dy persona25 gusht 2020