ShowBiz
2 nntor 2021
Jehona provokon në kostumin e maces, bën poza të nxehta

 

Influencierja Jehona Dreshaj ka vazhduar që ta nxeh Instagramin me foto të nxehta

Bukuroshja shqiptare për momentin është në Los Angeles, ku është duke u përgatitur për disa projekte të reja, sidomos në fushën e modelingut.

Mbrëmë, ajo është parë në një festë për Halloween e ku si duket bukuroshja ka ndjekur trendët.

Ajo ka pasur të veshur një kostum të karakterit “Catwoman”, karakter ky që ka dominuar në veshje këtë vit në Amerikë dhe Europë tek të famshmit.

E në këtë karakter, Johna ka bërë poza tepër seksi, poza të atilla që nuk e kemi parë më parë.Të ndryshme
Më shumë
I transformuar tërësisht, Edi Furra humb 40 kilogramë23 gusht 2021
Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 26 gradë15 qershor 2021
Shyhretja thotë për mbesen: “Me ta kënaq synin”20 tetor 2021