Nga Rajoni
2 nntor 2021
Rama publikon pamje nga Rruga e Arbrit, tregon se kur do të hapet për qarkullim

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar pamje nga rruga e Arbrit.

Kryeministri Rama derisa ka publikuar një fotografi ku shihet nga lartë rruga e Arbrit, bëri të ditur se me 29 nëntor do të hapet për qarkullim të automjeteve.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit që më datë 29 do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë”, ka shkruar Rama në Facebook.

 

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/423156985846635

 Të ndryshme
Më shumë
Vendos t’i pastrojë jastëkët pas 5 vjetësh, shokohet nga ajo që lëshojnë17 gusht 2021
Zaev për aksidentin tragjik: Kiçeec është liruar nga burgu me argumente 6 shtator 2021
Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market, sipas klasifikimit të veprës penale që i bëri Prokuroria26 tetor 2021