Nga Rajoni
11 dhjetor 2021
Foto/Kjo do të jetë vula e re e Partisë Demokratike

Gjatë Kuvendit të mbledhur nga ish-kryeministri Sali Berisha, në stadiumin “Air Albania”, u tha se logot dhe simbolet e Partisë Demokratike do të ndryshojnë.

Madje në fjalën e tij, Oerd Bylykbashi tha se nga nesër vula që ka kreu Basha nuk do të ketë asnjë vlerë.

Më poshtë mund të shihni edhe logon e re, të cilën Berisha duket se ka vendosur ta rikthejë.

Logot dhe simbole janë shumë të rëndësishme. Me këtë statut ndryshon log, vula e kryetarit të PD, vula që ka kryetari deri sot nuk do të ketë vlerë nesër”-tha Bylykbashi./Opinion.al

Vula e re, e vendosur në Kuvendin e Berishës

Vula aktuale e Partisë Demokratike

 Të ndryshme
Më shumë
Regjistrohen mbi një milion e 300 mijë qytetarë në Maqedoni24 shtator 2021
E veshur me ngjyrë të kaltër për vizitën në Shqipëri, mesazhi i koduar pas xhaketës së Merkel 14 shtator 2021
Mickoski: Me Zaevin në krye të shtetit, BE është qëllim i largët 8 tetor 2021