ShowBiz
14 janar 2022
‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës

Donaldi dhe Beatrixa sot kanë diskutuar gjëra pak më ndryshe se deri sot.

Ata kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës, shkruan lajmi.net.

Donaldi ishte ai që tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj.

Ndërsa deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter të fortë.

Ata kanë pasur një krisje të fortë mes vete pas spektaklit të së martes madje i kërkoi që të vazhdonte vetëm dhe pasi të dalin të shohin se ku janë mes vete.

Por përsëri ata arritën të tejkalonin këtë krizë dhe mbrëmë kanë kaluar një natë romantike në oborr teksa shihnish film.Të ndryshme
Më shumë
Këngëtarja Poni humb familjaren në moshë të re: ‘Kush do më zgjojë nga kjo ëndërr e keqe29 qershor 2021
Mërgimtari nga Suedia: Sa herë vi në Kosovë, më duket si në xhungël24 qershor 2021
‘Kam përjetuar kërcënime e bullizëm’, Melinda zbulon vështirësitë e nisjes së karrierës26 korrik 2021