ShowBiz
14 janar 2022
Dagz i thotë ‘Të dua’, reagimi i Einxhelit nuk pritej

Einxhel dhe Dagz janë çifti më i ri në “Big Brother VIP”. Dyshja janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe Dj nuk nguron t’i shprehë dashurinë.

Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në krevat ai i ka thënë “Të dua”.

Nga ana tjetër, Einxhel nuk ia ka kthyer por vetëm i ka buzëqeshur. Kujtojmë se moderatorja doli nga shtëpia të martën, mirëpo fati ishte në anën e saj. Ajo kishte biletën e kthimit që i dha një tjetër mundësi.Të ndryshme
Më shumë
Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë, lajmin po e mbanë super të fshehur15 qershor 2021
Maqedoni, reshjet e mirëseardhura për bujqësinë 4 tetor 2021
Filipçe tregon se a do të kemi orë policore? 31 gusht 2021