ShowBiz
14 janar 2022
Këtë po që nuk e prisnim! Iliri i habit të gjithë me veprimin e fundit ndaj Monikës

Mbrëmjen e së martës Monika dhe Iliri debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Monika u shpreh e ofenduar nga disa batuta të balerinit, të cilat ky i fundit tha se nuk i kishte për të.

Së fundmi, Iliri i ka habitur të gjithë, teksa i ka dhënë një të puthur në faqe Monikë. Ai ka shtuar se “lufta” e tyre do të vazhdojë akoma.

Monika (e habitur): Ça është kjo? Iliri: Një puthje që nuk është asnjëlloj gjëje vetëm se një puthje. Monika: Vetëm një puthje.

Iliri: Kisha nevojë të ta jepja dhe ta dhashë. Monika: Pra lufta jonë vazhdon? Iliri: Sigurisht. Monika: Do luftojmë.

Kujtojme se gjate javes se kaluar, ishte Iliri që i kërkoi Monikës të kryenin marrëdhënie treshe me lopën. E kjo nuk i ka pëlqyer aspak Monikës e cila gjatë gjithë ditës e ka diskutuar me banorët.

Kjo nuk ka përfunduar kur në oborr teksa qëndronte me disa nga banorët ajo po i rrëfente Donaldit dhe po thonte që nuk ia toleron këto shaka Ilirit.

Gjithë kjo krisje filloi nga zinxhiri i nominimit kur Monika shpëtoi Trixën dhe jo Ilirin, ku ky i fundit aludonte se ajo po mbanë anën e Donaldit.Të ndryshme
Më shumë
Elita Rudi takohet me aktoren turke më në zë të momentit30 qershor 2021
Rama ia kthen Kurtit: Kushdo që mendon se Mini-Shengeni është gatuar në bodrumet e ish-Jugosllavisë jeton në botë paralele29 korrik 2021
Ndëron jetë në aeroportin e Shkupit udhëtari nga Suedia!19 shtator 2020