Nga Rajoni
14 shtator 2021
Ndodh edhe kjo! Vëllai e bën motrën për spital

Një mashkull në Prishtinë ka sulmuar fizikisht motrën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, kosovare. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, njofton policia.Të ndryshme
Më shumë
Shtabi i krizës COVID19 pranë komunës së Tetovës me kërkesë për rritjen e kapaciteteve për vaksinim23 gusht 2021
Hoxha: Komunat shqiptare, garë mes Besës dhe BDI-së23 shtator 2021
Vajza afgane me të fejuarin në Tiranë: “Ky do të jetë muaji ynë i mjaltit” 2 shtator 2021