Nga Vendi
23 nntor 2021
Autobusi i djegur largohet nga vendi i fatkeqësisë në Bullgari (VIDEO)

Ekipi i TV21 vazhdon të raportojë nga Bullgaria pas aksidentit tragjik ku jetën humbën së paku 45 shtetas të Maqedonisë së Veriut. Nga vendi i ngjarjes, respektivisht nga autostrada “Struma” tashmë është larguar autobusi i djegur, ndërkaq vendi vazhdon të jetë i bllokuar nga policia në dy anët, në perimetër prej 1km./TV21Të ndryshme
Më shumë
Vuçiç: Nuk e dua dhe nuk mund ta imagjinoj Kosovën pa shqiptarë13 shtator 2021
Rezultatet e para për Komunën e Vrapçishtit31 tetor 2021
Kosovë: pesë viktima dhe 118 raste të reja me COVID-1919 korrik 2020