Nga Rajoni
27 nntor 2021
Data kur do të mbahet bashkëbisedimi i Berishës me diasporën shqiptare në SHBA

Të dielën e 5 dhjetorit ora 12:00 me orën lokale, do të zhvillohet 'Foltorja' e ish-kryeministrit Sali Berisha me shqiptarët e Amerikës. 

Njoftimin e ka bërë publik lideri historik i PD përmes një postimi në Facebook.  

Organizimi është bërë nga diaspora shqiptare në SHBA. 

Ftojmë të gjithë demokratët shqiptarë nga Shtetet New Yersey, New York, Pennsylvania, Connecticut etj", thuhet në ftesën e organizatorëve, duke njoftuar edhe vendin ku do të mblidhet diaspora, në 'Marriot' Hotel, 138 New Pehle Ave, Saddle Brrok, New Jersey 07663, USA. Të ndryshme
Më shumë
Telegram ankohet për App Store pranë autoriteteve Evropiane 3 gusht 2020
Ueb faqja e KSHZ-së, Prokuroria konfiskoi dokumentacionin e tenderit për prokurimin e softuerit28 korrik 2020
Rrufeja i merë jetën një 19 vjeçari dhe lëndon shtatë të tjerë 1 shtator 2021